Urządzenia chłodnicze

Urządzenia chłodnicze, jakie można znaleźć w ofercie naszej firmy, są nowoczesne i pochodzą od sprawdzonych dostawców. To sprawia, że nasi klienci tak chętnie korzystają z poszczególnych usług, stawiając na profesjonalne doradztwo, a także dobór konkretnych urządzeń do ich indywidualnych potrzeb. Tego typu rozwiązania są w szczególności pożądane w przemyśle spożywczym oraz przetwórczym. To właśnie dlatego są chętnie wykorzystywane w różnorodnych hurtowniach, magazynach czy sklepach. W zależności od powierzchni oraz rodzaju przechowywanych produktów, konieczne jest dobranie odpowiedniego modelu urządzenia chłodniczego. Musi ono spełniać określone normy, posiadać niezbędne funkcje oraz właściwą moc. Pomagamy naszym klientom w podjęciu najlepszej decyzji. Co ważne, oferujemy również montaż chłodni na terenie całego kraju.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU
urządzenia chłodnicze

Rodzaje urządzeń chłodniczych

Urządzenia chłodnicze umożliwiają przechowywanie w odpowiedniej temperaturze przede wszystkim różnorodnych artykułów spożywczych. Ze względu na swoje zalety są one wykorzystywane zarówno przez małe, osiedlowe sklepiki, jak i wielkopowierzchniowe markety. Podobnie jest z restauracjami i barami, których funkcjonowanie trudno sobie wyobrazić bez tego rodzaju urządzeń. Szeroki rynek i zapotrzebowanie Klientów na sprzęt o zróżnicowanej charakterystyce sprawił, że do wyboru jest mnóstwo urządzeń chłodniczych, które różnią się od siebie na przykład wielkością, specyfikacją czy wbudowanymi funkcjami. Jakie zatem konkretnie tego typu sprzęty możemy wyróżnić? Do urządzeń chłodniczych zaliczamy między innymi:

  • chłodziarki,
  • lodówki,
  • zamrażarki,
  • szafy chłodnicze,
  • regały chłodnicze,
  • lady chłodnicze.

Komory chłodnicze

Komory chłodnicze sprawdzają się przede wszystkim w przemyśle gastronomicznym. Często pojawiają się w różnego rodzaju restauracjach. Posiadamy wiele różnorodnych komór, które różnią się między sobą wielkością i rozwiązaniami technologicznymi. Muszą być doskonale dopasowane do potrzeb oraz specyfiki pracy konkretnej firmy. To właśnie oferujemy naszym klientom, dlatego tak chętnie korzystają z naszych rozwiązań. Co ważne, poszczególne urządzenia pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu wyróżniają się bardzo niską awaryjnością.

Co wyróżnia oferowane przez nas komory chłodnicze?

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w dystrybucji komór chłodniczych. Dlaczego zatem warto sięgnąć po rozwiązania oferowane właśnie przez nas? Wynika to przede wszystkim z jakości. Materiały, które wykorzystujemy do budowy komór wyróżniają się bowiem swoją niezawodnością i gwarantują utrzymanie temperatury na określonym poziomie, co jest niezwykle ważne w procesie przechowywania żywności. Ponadto dbamy również o detale konstrukcji. Eliminacja wszelkiego rodzaju szczelin czy użycie odpowiednich drzwi do komory, zapewnia jej szczelność na najwyższym poziomie. Oprócz tego nie zapominamy również o bezpieczeństwie. Montaż odpowiednich zamków w drzwiach minimalizuje ryzyko zatrzaśnięcia się osób wewnątrz konstrukcji. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani proponowanymi przez rozwiązaniami, zapraszamy do kontaktu.