Serwis chłodni

Naszym klientom gwarantujemy szybkie oraz sprawne naprawy. Serwis chłodni jest nieodłącznym elementem dbania o przestrzeń w sklepach oraz przedsiębiorstwach. Jego regularne wykonywanie sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnością urządzeń chłodniczych przez długi czas. Muszą one być jak najbardziej sprawne, ponieważ ich awaria mogłaby narazić magazynowaną żywność na zepsucie się, co wiąże się z ogromnymi stratami finansowymi. W naszej firmie zapewniamy czyszczenie oraz konserwację chłodni na terenie całej Polski. Oceniamy ich stan techniczny, ale także zajmujemy się montażem nowych urządzeń w razie takiej konieczności. Oferujemy kompleksowe usługi, dlatego klienci mogą nam zaufać. Co ważne, na co dzień sprzedajemy oraz montujemy również klimatyzacje sklepowe.

 

Naprawa chłodni

Naprawa chłodni to również jedna z usług znajdujących się w naszej ofercie. Diagnozujemy usterki, oceniamy stan techniczny sprzętów, ale również zajmujemy się robieniem przeglądów technicznych. W razie konieczności kontrolujemy ich szczelność oraz usuwamy przyczynę wycieków czynnika chłodniczego. W zależności od tego, z jaką usterką borykają się użytkownicy, chętnie im pomagamy. Wystarczy, że skontaktują się z nami telefonicznie albo mailowo, a my szybko i skutecznie udzielimy im cennych wskazówek oraz podpowiemy możliwe rozwiązania techniczne.

Jak przebiega serwis chłodni?

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu chłodni. Dzięki temu potrafimy przywrócić do pełnej sprawności urządzenia, w których wystąpiły nawet wyjątkowo skomplikowane usterki. Nie oznacza to jednak, że do zadań podchodzimy rutynowo. Jest wręcz przeciwnie i trzymamy się ściśle określonych zasad. Każdy serwis chłodni rozpoczynamy bowiem od szczegółowej diagnozy usterki. Jest to bowiem konieczne, aby wyeliminować awarię i zapewnić sprzętom niezawodne działanie przez długi okres czasu. Kiedy nasi fachowcy ustalą już przyczynę awarii, dopiero wówczas przechodzą do realizacji prac naprawczych. O ile jest to możliwe, zepsuty sprzęt zostaje naprawiony, a jeśli jego regeneracja nie jest możliwa, uszkodzony element zostaje zastąpiony nowym podzespołem. Kiedy wszystkie prace zostaną wykonane, wówczas sprawdzamy poprawność funkcjonowania chłodni. Jeśli działa ona prawidłowo, dopiero wówczas kończymy realizowane przez nas zadanie.

Warto dodać, że nasza firma specjalizuje się nie tylko w serwisowaniu, ale również w montażu urządzeń chłodniczych, dlatego jeśli szukają Państwo przedsiębiorstwa, które wykona tego rodzaju zlecenie, zachęcamy do kontaktu.